جمعه ، 30 مهر، 1400

  • اخبار روز

  • نویسنده وب سایت

  • 2 ماه قبل

  • پ

به گزارش روابط عمومی ادراه کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان البرز مهلت ارسال تصاویر آثار برای دومین نمایشگاه نخ و نگاره های هیما تا 17 امرداد ماه تمدید شد.
فریدون محمدی مدیرکل البرز گفت گروه هنرهای سنتی و صناع دستی هیما با همکاری موسسه فرهنگی اکو در نظر دارد دومین نمایشگاه نخ و نگاره های هیما در حوزه دوخت های سنتی را از تاریخ 19 الی 30شهریور ماه سال جاری در فرهنگسرای نیاوران برگزار کند. که هنرمندان رودوزی های سنتی؛ لباس اقوام و قلاب دوزی استان می توانند با مراجعه به سایت www.himahandicraft.com برای شرکت در نمایشگاه ثبت نام کنند.
یحیی دارایی معاون صنایع دستی اداره کل البرز در این خصوص گفت شرکت در نمایشگاه رایگان بوده و موضوع آثار در هنر صنعت های هنرمندان رودوزی های سنتی؛ لباس اقوام و قلاب دوزی آزاد بوده که تعداد آثار قابل ارائه هر هنرمند 5 اثر است و هنرمندان برای ارسال تصاویر جهت داوری باید نکات مشروح را رعایت نمایند. تصاویر ارسالی باید با فرمت JPG باشد. حداقل 1 مگابایت و حداکثر 5 مگابایت حجم عکس ها باشد. نام هنرمند و هنرمندان ضمیمه باشد و برای اثار عنوانی لحاظ گردد. مهلت ارسال ارسال تصاویر آثار برای دومین نمایشگاه نخ و نگاره های هیما تا 17 امرداد ماه تمدید شده است. روابط عمومی نمایشگاه از ساعت 8 الی 17 با شماره تماس 09369649356 آماده پاسخگویی به هنرمندان است.