✅ نشست شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر  تنکمان با رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نظرآباد

🔶در این دیدار شهردار تنکمان با اعلام آمادگی همکاری در حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: «میراث فرهنگی جزئی ازهویت ماست و اهمیت گردشگری را می توان در مؤلفه هایی مانند افزایش درآمد برای مردم منطقه دانست و از آمادگی کامل به منظور همکاری وحمایت ومشارکت در حوزه ۳گانه میراث فرهنگی و گردشگری، صنایع دستی را اعلام ننودند.

🔶مهدی کاظمی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نظرآباد نیز در این نشست گفت: راه اندازی بوگردی، واحدهای اقامتی، معرفی پتانسیل های گردشگری فرهنگی، تاریخی و مذهبی و آموزشی شهر و بخش تنکمان از جمله اهداف پیش روی این اداره می باشد.

🔶در ادامه این نشست در خصوص ارائه راهبردهای لازم برای همکاری بین بخشی دستگاه ها و تعامل بیشتر در راستای معرفی جاذبه های شهر تنکمان تصمیم گیری شد.

🔶معرفی زمین هایی باچشم انداز و پتانسیل مناسب از سوی شهرداری به منظور معرفی به سرمایه گذاران متقاضی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و تفریحی و برگزاری همایش های معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و کلاسهای رایگان آموزش صنایع دستی، نامگذاری خیابانی بنام میراث فرهنگی، نصب المان از آثار تاریخی شهرستان در یکی از میادین اصلی شهر از تصمیمات مهم در این نشست بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط