مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

اگر رشادت های مردان و زنان مبارز در هشت سال دفاع مقدس نبود، قطعا امروز کشور شرایط دیگری داشت.

به یقین رزمندگان، ایثار گران و جانبازان سرافراز ایران اسلامی با جانفشانی و از خودگذشتگی مثال زدنی، نهال نوپای انقلاب اسلامی و مردمی را از گزند دشمنان و کینه توزان جهانی حفظ کردند و نثار خون پاک شهدای دوران دفاع مقدس در این راه مانع رسیدن دشمنان به افکار پلید و شومشان شد.

امروز بدون شک وظیفه ما پاسداری و حفاظت از خون های پاک ریخته شده جوانانی است که با خلوص قلبی و سرافرازی در راه جهاد مقدس برای رضای خدا با شور و شوق وصف ناپذیری به جبهه های حق علیه باطل اعزام می شدند.
باید اذعان داشت که تاریخ پر افتخار دوران دفاع مقدس که سرشار از داستان های واقعی و از جان گذشتگی های بزرگ است درس مهمی برای نسل های بعد داشته و دارد و آن اتحاد است که رمز پیروزی به شمار می رود. همانگونه که طی سال های پر فراز و نشیب پس از انقلاب اسلامی هر جا که شاهد همراهی و همدلی مسولین و مردم بوده ایم توانسته ایم به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنیم.

اگرچه با وجود کم و کاستی ها، دوران سختی را پشت سرگذاشته ایم اما طبق آموزه های دینی می دانیم که پس از هر سختی، آسانی است.

قطعا با توجه به رهنمون های مقام معظم رهبری می توانیم به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنیم و برگ پر افتخار دیگری به کارنامه اقتدار و صلابت انقلاب اسلامی چهل ساله ی خود در جهان اضافه کنیم.

فریدون محمدی
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط