مانور آمادگی دستگاه‌های خدمات رسان ستاد سفر شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.
مانور بزرگ آمادگی دستگاه‌های خدمات رسان ستاد سفر شهرستان ساوجبلاغ صبح امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ با هدف آمادگی برای خدمات رسانی مطلوب به مسافران و مردم در ایام نوروز در ساوجبلاغ برگزار شد.
فرماندار ساوجبلاغ در این برنامه گفت: نوروز امسال ۴پایگاه پلیس، ۲ پایگاه راهداری، ۲ پایگاه هلال احمر، ۲پایگاه اورژانس، ۵ پایگاه اطلاع رسانی، ۳ ایستگاه سلامت نوروزی به گردشگران، و ۲۰ پایگاه خوش آمد گویی دهیاری در این شهرستان خدمات رسانی می‌کنند.
وی افزود: از مجموع پایگاه راهداری در ساوجبلاغ ۲ پایگاه ثابت و ۵ پایگاه سیار است.
پالیز گیر افزود اضافه کرد: نوروز امسال در ۴ پایگاه پلیس، ۵۰نیروی انسانی همراه با ۱۰ خودرو و ۲۷ گشت خودرویی به مسافران و گردشگران خدمات رسانی خواهند کرد.
وی یادآور شد: همچنین یک پایگاه سلامت نوروزی در شهر جدید هشتگرد با ۱۰ آمبولانس در نقاط مختلف شهرستان و محورهای موصلاتی شهری و روستایی فعالیت خواهند داشت .
وی گفت: ارتقای کمی و کیفی خدمات رسانی به مسافران نوروزی از مهمترین برنامه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر‌های نوروزی شهرستان در سال جاری است.
وی تصریح کرد: افزایش میزان ماندگاری مسافران و گردشگران باعث افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری، رونق اقتصادی و رشد شاخص‌های توسعه‌ای خواهد شد.
گفتنی است؛ ستاد خدمات سفر شامل کمیته ۱۰ گانه حمل و نقل و ترافیک، امداد و نجات، انتظامی، امنیتی و ترافیک شهری، برنامه ریزی و آمار، اسکان و رفاه، نظارت و تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، بهداشتی و رسیدگی به شکایت، بهداشتی، سلامت و محیط زیست و اطلاع رسانی، تبلیغات امور فرهنگی و فضای مجازی در نوروز ۹۸ در ساوجبلاغ فعالیت می‌کند.
شهرستان ساوجبلاغ در غرب استان البرز ، با ۶ روستای هدف گردشگری و ۵ منطقه نمونه گردشگری با جاذبه های طبیعی و تاریخی ، هرساله مقصد بسیاری از گردشگران است .

برچسب ها: