با توجه به اتفاقات اخیری که در خصوص قیمت مواد پروتئینی رخ داده است نظارت بر قیمت‌ها با دقت و حساسیت بیشتری صورت می پذیرد.

کلیه عملیات های عمرانی، اجرایی و .. در سطح استان تا پایان ایام نوروز تعطیل می‌شوند.

۲۰۰ نیروی راهداری ، ۱۲۰ دستگاه خودرو، ۱۳ رادارخانه در قالب ۵ کمپ در آزادراه و۳ کمپ در محور کرج _چالوس آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

کمپین نه به تصادفات جاده ای در ایام نوروز فعال می شود، کلیه داروخانه های جمعیت هلال احمر در ایام تعطیلات نوروز آماده خدمت رسانی هستند.

امنیت تفرجگاه های بزرگ و کوچک استان البرز تحت پوشش نیروی انتظامی خواهند بود، مردم با خیال راحت نوروز را بگذرانند .

استقرار یک قاضی تعزیرات حکومتی به صورت ثابت در محور کرج _چالوس برای ارزیابی و نظارت هرچه بیشتر بر کیفیت ارائه خدمات به مسافران نوروزی.

در ۵۰ نقطه استان البرز آمبولانس ها به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی می‌باشند، آمادگی و استقرار اورژانس هوایی در محورهای مواصلاتی استان البرز .

بازدید و نظارت از مراکز خدماتی توسط معاونت بهداشتی مرکز علوم پزشکی استان البرز در روزهای غیر تعطیل با ۵۰ اکیپ و روزهای تعطیل با ۱۰ اکیپ در ایام نوروز صورت می پذیرد.

🔹۱۵ مسجد و نمازخانه بین راهی همراه با خیمه‌های نماز در محورهای مواصلاتی استان البرز آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی می‌باشند.

۶ ستاد پذیرش اسکان در قالب ۴ مرکز پذیرش اسکان در شهرستان‌ها و ۲ ستاد برای کرج آماده پذیرش مسافران هستند .

تعداد ۲۱ مدرسه با ۱۶۰ کلاس پذیرای مسافران نوروزی است که از این تعداد ۷۰ کلاس ویژه و ۹۰ کلاس به صورت الف آماده خدمت رسانی به مردم هستند.
شهرستان اشتهارد با یک مدرسه، شهرستان ساوجبلاغ با ۲ مدرسه و ۱۵ اتاق ،شهرستان طالقان با ۴ مدرسه و ۳۰ کلاس ،شهرستان نظرآباد با ۲ مدرسه و در محور کرج چالوس نیز در شهر آسارا مرکز نسا و شهید عباسپور و شهدای چالوس آماده پذیرایی از مسافران نوروزی می باشند .

هیچ رستورانی حق گذاشتن شرط برای استفاده مسافران از نمازخانه و سرویس های بهداشتی را ندارد .

روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط