به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نظرآباد، جلسه ساماندهی و ارتقای خدمات سفر این شهرستان به ریاست دکتر فلاح نژاد و با حضور معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز و دیگر اعضای این جلسه برگزار شد.

فرماندار شهرستان نظرآباد در این جلسه با تاکید بر لزوم توجه بر استقرار و جانمایی صحیح و اصولی پایگاه های نوروزی بین جاده‌ ای شهرستان اظهار کرد: شهرداری نظرآباد، نیروی انتظامی، اورژانس و هلال احمر همگی باید در مناطقی مستقر شوند که ضمن عدم آسیب به عبور و مرور مردم و یا موارد اینچنینی حداکثر خدمت به مردم و معرفی شایسته شهرستان به مسافرین را عملیاتی نمایند.

وی افزود: پایگاه های اصلی و مهم نوروزی شهرستان نظرآباد شامل پایگاه فخر ایران و پایگاه میدان شورا می باشند که به این دو باید توجه اکید شده و راهنمای گردشگری کارآزموده و خبره ای را جهت معرفی شهرستان به مسافرین و جذب آنان مستقر نماییم.

دکتر فلاح نژاد یادآور شد: صرفاً جذب گردشگر مهم نیست بلکه باید همه دستگاه ها با همت همگانی تلاش نمایند تا زیرساخت‌های لازم و برنامه‌های متنوع جهت ایجاد اوقاتی خوش برای مسافرین عزیز در شهرستان نظرآباد مهیا گردد.

فرماندار شهرستان نظرآباد در خاتمه با بیان اینکه افزون بر روسای دستگاه های مربوطه باید از ظرفیت های فعالان گردشگری، هنری و فرهنگی نیز در ارائه خدمات شایسته‌تر به مسافرین بهره برد گفت: خوشبختانه ما در شهرستانمان فعالان بسیاری داریم که آنان نیز در راستای معرفی شهرستان در سطح استان و کشور کوشا بوده و وزنه های بسیار توانمند و پر قدرت ما در این شهرستان جهت ارائه خدمات مطلوب تر به مسافرین در ایام نوروز هستند.

برچسب ها: