در البرز مراکز اطلاع رسانی گردشگری (TIC) ایجاد می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان البرز، فخرالدین صابری مدیر کل میراث فرهنگی استان از استقرار دفاتر اطلاع رسانی گردشگری(TIC) در این استان خبر داد.
وی در این باره گفت:
در پی برگزاری جلساتی به منظور استقرار دفاتر اطلاع رسانی(TIC)، ایجاد خانه گردشگری و نصب تابلوهای مسیریابی مراکز گردشگری با دستگاه های مرتبط به زودی شاهد اقدامات عملی خوبی در حوزه اطلاع رسانی خدمات گردشگری خواهیم بود.
وی همچنین افزود:
طی هماهنگی بعمل آمده با مدیریت ایستگاه راه آهن کرج پیگیری های لازم از سوی این مجموعه برای استقرار مرکز اطلاع رسانی گردشگریTIC)) و نصب مانیتور معرفی جاذبه های گردشگری استان در این ایستگاه انجام می شود .
وی اضافه کرد:
با شهرداری کرج و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز هماهنگی هایی برای ایجاد و استقرار مراکز اطلاع رسانی گردشگری(TIC) در مسیر اتوبان تهران – کرج و شهر کرج به عمل آمده است.
صابری همچنین گفت:
خوشبختانه با هماهنگی بعمل آمده و البته پس از طی مراحل اداری و انجام مکاتبات لازم از سوی این اداره کل قول همکاری لازم از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به منظور استقرار بیلبوردهای اطلاع رسانی ویژه معرفی جاذبه ها و رویدادهای گردشگری استان داده شده است که امیدواریم این موضوع به زودی محقق شده و مقدمات لازم برای معرفی شایسته جاذبه های گردشگری استان البرز برای جذب حداکثری گذر کنندگان از این شاهراه حیاتی کشور باشیم.
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری البرز اضافه کرد:
با مساعدت شهرداری کرج به منظور معرفی مراکز اقامتی و جاذبه های این شهرستان واقدام این شهرداری نسبت به نصب تابلوهای مسیریابی و راهنمایی مراکز ، تاسیسات و جاذبه های گردشگری (تاریخی- طبیعی- فرهنگی) شاهد اتفاق بسیار خوبی در حوزه گردشگری در کلان شهر کرج خواهیم بود .

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در پایان گفت:
لازم به ذکر است در مراکز اطلاع رسانی گردشگری از نیروهای کارآزموده و با تجربه انجمن راهنمایان گردشگری استان استفاده خواهد شد.
@hmalborz

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد