رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فردیس گفت: مطالعه طرح جامع گردشگری این شهرستان به منظور تهیه بسته های سرمایه گذاری در محدوده و حریم شهرها و روستاها و خارج از محدود بافت، آغاز شد

سعید دوستانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مطالعه این طرح با همکاری فرمانداری، شهرداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها به منظور توسعه و رشد صنعت گروشگری و رونق اقتصادی، اشتغال پایدار و همچنین به منظور شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در قالب محورهای ۳۲ گانه گردشگری آغاز شده است.

وی اظهار داشت: روش و چگونگی جمع آوری اطلاعات با توجه به محورهای ۳۲ گانه گردشگری توسط کارشناسان مشاور طرح توضیح داده شده است.

طرح جامع گردشگری با هدف شناسایی پتانسیل های شهرها و روستاهها و خارج از بافت و محدوده های تمام مناطق استان و شهرستانها و همچنین برای تهیه بسته های سرمایه گذاری با هدف تسریع و سهولت برای سرمایه گذاری در بخش صنعت گردشگری و ترغیب سرمایه گذارن این بخش انجام می شود.

دوستانی گفت: امیدواریم با تلاش و همکاری فرمانداری و ادارات مرتبط و عضو در کارگروه گردشگری شهرستان مطالعات طرح گردشگری شهرستان فردیس به نحو مناسب و دقیق تری انجام شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد