معرفی طرح های صنایع دستی و گردشگری برای اعطای تسهیلات روستایی ,عشایری و اشتغال فراگیر در استان البرز٫

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز فخرالدین صابری مدیر کل میراث فرهنگی استان از معرفی ۱۱ طرح فراگیر اشتغال در استان البرز به بانکهای عامل برای اعطای تسهیلات خبر داد.

وی در این باره گفت: ۱۰ طرح روستایی پس از معرفی در سامانه کارا و تشکیل پرونده و تایید در کمیته فنی استان به بانکهای عامل برای پرداخت وام معرفی شده اند .
صابری افزود : تسهیلات اعطا شده در حوزه روستایی و عشایری با نرخ سود ۶ درصد بوده که از این طرح ها چهار طرح مربوط به صنایع دستی و شش طرح دیگر در حوزه بوم گردی و گردشگری بودند

وی اضافه کرد :جمع مبلغ تسهیلات طرح های روستایی و عشایری به مبلغ ۱۰۶۷ ۴۶ میلیون ریال بوده که پیش‌بینی می‌شود در این حوزه شاهد اشتغال ۱۵۴ نفر نیز باشیم.
وی در ادامه گفت :یک مورد نیز در اشتغال فراگیر در شهر کرج پس از تشکیل پرونده و تایید در کمیته فنی به بانک عامل معرفی شده است. که میزان اعتبار این طرح ۱۵۰۰میلیون ریال بوده که با نرخ ۱۶ درصد میباشد و پیش‌بینی می‌شود چهار نفر نیز در این حوزه اشتغال پیدا کنند.

صابری در پایان گفت: طرح‌های دیگری نیز در حوزه های مختلف. وجود دارند که پس از انجام بررسی های لازم و تایید در کمیته فنی استان این طرح ها نیز به بانکهای عامل برای اعطای تسهیلات معرفی خواهند شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد