بازدید مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز به همراه مسئولین شهرستان فردیس از پروژه های گردشگری سلامت بیمارستان مهر و بازارچه صنایع دستی مشکین دشت فردیس٫

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز فخرالدین صابری طالقانی مدیر کل میراث فرهنگی استان در حاشیه این بازدید گفت: پروژه گردشگری سلامت مهر در محل شهرک وحدت فردیس در سال ۱۳۹۶ کلنگ‌زنی شد و پایان فاز اول آن در سال ۹۸ تعیین شده است.

وی اضافه کرد : این پروژه در ۱۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع و با سرمایه گذاری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان کار خود را شروع کرده است که برای تجهیز بیمارستانی آن نیز مبلغی در حدود ۳۳۰ میلیون یورو برآورد شده است.

وی افزود :با پایان این پروژه بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد که برای اتمام فاز نهایی این پروژه نیز ۵ سال زمان لازم است.

صابری در خصوص مجموعه های یاد شده در این پروژه نیز توضیح داد :مجموعه هایی که قرار است در پروژه گردشگری سلامت مهر ایجاد شوند شامل بیمارستان , هتل ۵ ستاره , هتل آپارتمان ,مجموعه ورزشی و آبدرمانی ,تجاری مرتبط, فضای سبز و پل طبیعت, پارکینگ به ظرفیت ۱۲۰۰ عدد, سالن همایش ۱۲۰۰ نفره ومحوطه سازی و درختکاری می باشد

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد