برگزاری اولین نشست کارگروه حمایت از سرمایه گذاران بخش گردشگری در استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز فخرالدین صابری طالقانی مدیر کل میراث فرهنگی استان از برگزاری اولین کارگروه حمایت از سرمایه گذاران بخش گردشگری در استان البرز خبر داد.

وی در این باره گفت: اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز با هدف رفع موانع سرمایه گذاری در این استان نسبت به تشکیل این کارگروه اقدام نموده است تا سرمایه‌گذاران ضمن آشنایی با یکدیگر به بیان مسائل و مشکلات و در نهایت رسیدن به راهکارهای عملی برای رفع این موانع بپردازند.

وی اضافه کرد: یکی از مواردی که در اولین جلسه این کارگروه در بین کلیه سرمایه‌گذاران به عنوان یک معضل بزرگ از آن یاد شد عدم هماهنگی بین دستگاه‌ها و دواندن بیش از حد سرمایه گذار در بین نهادها و ادارات مرتبط بود که در نهایت این مشکل باعث عدم اطمینان سرمایه گذاران و خروج میلیون ها دلار ارز از کشور شده است.

وی در پایان افزود :در آینده ای نزدیک امیدواریم با تشکیل صندوق یا شرکت توسعه گردشگری استان البرز به شکل اجرایی تر و میدانی تری وارد عمل شده و نتایج قابل توجهی را بر توسعه گردشگری در استان البرز داشته باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد