به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز حجت الاسلام والمسلمین فخرالدین صابری مدیر کل استان البرز، از برگزاری کمیسیون درجه بندی واحدهای گردشگری این استان خبر داد.

صابری با اشاره به ضرورت ارتقاء کمی و کیفی خدمات قابل ارائه در تاسیسات گردشگری به گردشگران و مسافران استان البرز افزود: ارزیابی و استاندارد سازی تاسیسات گردشگری به عنوان یکی از اهداف اصلی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز مورد توجه بوده و در اولویت برنامه های نظارتی قرار دارد. از این رو و بر اساس رویکرد ایجاد فضای رقابتی میان ارائه دهندگان خدمات گردشگری، درجه بندی این تاسیسات از اهمیت و نقش بالایی برخوردار می باشد.
وی با اشاره به این که مجموعه گردشگری، ورزشی و تفریحی دیزین با برنامه ریزی و ایجاد اصلاحات در ساختار مدیریتی، سازه ای و خدماتی نقش مهمی در جذب گردشگران خارجی و به ویژه گردشگران علاقمند به ورزش های زمستانی دارد، اعلام کرد که هتل دیزین توانست در ارزیابی های اخیر شرکت تطبیق و استاندارد سازی ارتقاء یافته، به نخستین هتل ۴ ستاره استان البرز تبدیل شود. لازم به ذکر است این هتل متعلق به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی است..
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان در پایان با تاکید دوباره بر ضرورت نظارت و پایش مستمر تاسیسات و موسسات گردشگری استان، اعلام کرد علاوه بر هتل دیزین ۱۵ واحد دیگر از تاسیسات گردشگری استان از کمیسیون درجه بندی استان موفق به اخذ درجه شدند

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط
۱ دیدگاه
  1. asdad asdasd

    alert(1);

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد