برنامه های عمده حوزه گردشگری در استان البرز

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز احمد ترکاشوند معاون گردشگری این استان از نظارت و بازرسی روزانه از تأسیسات و موسسات گردشگری در ایام سفر های تابستانی خبر داد.
ترکاشوند گفت عمده برنامه ها در حوزه گردشگری در ۴ محور اصلی قرار دارند:
نظارت و بازرسی ، تبلیغات – بازاریابی و اطلاع رسانی ، هماهنگی بین بخشی و آموزش.
وی افزود : در حوزه نظارت و بازرسی همچنان به ۲ شکل عمل خواهد شد یکی گروه تلفیقی نظارت بر تأسیسات و موسسات گردشگری متشکل از نمایندگان دستگاههای نظارتی استان شامل : دانشگاه علوم پزشکی – سازمان صنعت ، معدن و تجارت – اداره کل حمل و نقل و پایانه ها و راهداری – اداره کل تعزیرات حکومتی – اداره نظارت بر اماکن عمومی ناجا و اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز می باشند که در صورت نیاز برخی دستگاههای دیگر مانند اداره کل دامپزشکی نیز حضور پیدا می کنند.
وی اضافه کرد: برنامه نظارتی این گروه تا پایان شهریور ماه و اتمام سفرهای تابستانی برنامه ریزی شده و در حال اجرا میباشد.
معاون گردشگری استان البرز در ادامه گفت: در حوزه نظارت های تخصصی نیز کارشناسان معاونت گردشگری به همراه کارشناسان شهرستانهای استان به صورت روزانه در حال بازدید از تاسیسات و موسسات گردشگری البرز میباشند که این طرح نیز تا پایان شهریور ماه و اتمام سفر های تابستانی برنامه ریزی شده و در حال اجراست .
احمد ترکاشوندگفت: بزرگترین هدف مجموعه گردشگری استان این است که با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی لازم زمینه را برای خود نظارتی کردن حوزه گردشگری توسط عموم مردم فراهم آورد که در همین راستا ۲ شماره تماس ۳۲۸۲۹۱۱۳ و ۳۲۸۱۱۲۶۶ برای دریافت نظرات ، پیشنهادات – انتقادات و گزارشات مردمی در خصوص نحوه خدمات رسانی تأسیسات و موسسات گردشگری در سطح استان البرز در اختیار مسافران و عموم مردم استان البرز قرار گرفته است.

در ضمن شماره تماس سامانه جامع اطلاع رسانی گردشگری ۰۹۶۲۹ نیز همچنان آماده در یافت نظرات – پیشنهادات و انتقادات مردمی می باشد.
وی اضافه کرد: در حوزه بازاریابی و تبلیغات نیز با بهره گیری از ظرفیتهای بخش خصوصی تعداد زیادی تخته شاسی یا تصویر جاذبه های گردشگری استان البرز، تعدادی نقشه گردشگری و کاتالوگ نیز در حال تهیه و ارائه به گردشگران عزیز می باشد.
وی اضافه کرد : در تلاش هستیم اطلس جامع گردشگری استان البرز را به چاپ برسانیم که با قول مساعدت مالی استاندار محترم امیدواریم عملیاتی شود.
ترکاشوند با اشاره به برگزاری دومین همایش معرفی ظرفیتهای گردشگری استان البرز در هفته گذشته گفت : در حوزه آموزش نیز بخش عمده ای از فعالیت های ما در خصوص آموزش های عمومی است که در راستای اطلاع رسانی ، تبلیغات و آگاهی بخشی صورت می پذیرد.
وی در پایان افزود: امسال نیز ۲۰ کارگاه آموزشی با محوریت بهره برداران تأسیسات گردشگری – مدیران عامل و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی – مدیران رستورانهای بین راهی – مدیران مراکز اقامتی – سفره خانه ها ی سنتی و … برگزار خواهد شد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

J.J. Watt Authentic Jersey