میرچی : نظارت و بازرسی از تأسیسات و موسسات گردشگری در طول ایام نوروز به صورت جدی و روزانه صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز عبدالناصر میرچی مدیر کل میراث فرهنگی استان از نظارت مستمر  و روزانه از تأسیسات  و موسسات گردشگری استان البرز خبر داد.

میرچی گفت:ستاد هماهنگی خدمات سفراستان البرز از تاریخ ۲۵/۱۲/۹۵ شروع به فعالیت نموده است.

وی افزود : بحث نظارت و بازرسی از تأسیسات و موسسات گردشگری در قالب ۲ تیم نظارت مشترک متشکل از ادارات نظارت بر اماکن عمومی ، تعزیرات حکومتی ، حمل و نقل ، پایانه ها ، صنعت ، معدن و تجارت و دانشگاه علوم پزشکی و  همچنین تیم نظارت تخصصی متشکل از کارشناسان تخصصی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان البرز آغاز شده است .

وی اضافه کرد: مسافران عزیز می توانند هر گونه تخلف در نحوه ارائه خدمات و نرخ گذاری در تأسیسات و موسسات گردشگری را با همکاران ما در دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر با شماره  تماس ۰۲۶- ۳۲۸۲۹۱۲۱ -۳۲۸۲۹۱۱۳   در میان بگذارند.

وی در ادامه اضافه کرد: طرح نوروزگاه در سطح استان البرز در حال اجراست این طرح به منظور پاسداشت آیین ها و خرده فرهنگ های حاکم در جامعه اسلامی ایران است که شامل نوروزخانی ، سفره هفت سین ، دید و بازدید، خانه تکانی و.. میباشد .

وی افزود : تبلیغات محیطی منسجمی در این خصوص صورت گرفته است و در چند نقطه از استان من جمله مجموعه تاریخی – فرهنگی مروارید ، اداره کل میراث فرهنگی استان البرز ، دفتر فرماندار کرج و … سفره هفت سین ایرانی برپا شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.