تجلیل از هنرمند البرزی برای دریافت نشان بین المللی مرغوبیت کالا

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز ، سعید امینی معاون صنایع دستی استان از تجلیل معاون محترم رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور از هنرمند البرزی برای دریافت نشان بین المللی مرغوبیت کالا خبر داد.
امینی می گوید: طی مراسمی که در محل خانه هنرمندان تهران برگزار گردید از هنرمند ارزنده استان البرز سرکار خانم کبری باد یاب در رشته خاتم تجلیل بعمل آمد.
امینی اضافه کرد: مراسم اعطاء نشان بین المللی مرغوبیت کالا هر ۲ سال یک بار در یکی از کشورهای منطقه برگزار می شود و در هر دوره به آثاری که بیشترین امتیاز را کسب نمایند این نشان اعطاء می گردد.
وی افزود: در سال ۲۰۱۶ میلادی ۱۴ اثر از کل کشور برای دریافت این نشان به کشور کویت ارسال شدند که از بین این آثار ۲ اثر متعلق به استان البرز بود( سرکار خانم شایگان برای هنر پوشاک قلم کار و سرکار خانم باد یاب برا هنر خاتم) ، در نهایت ۱۰ اثر از کشور ایران مفتخر به دریافت نشان بین المللی مرغوبیت کالا گردیدند که با افتخار یک اثر در بین آثار برگزیده از استان البرز و سرکار خانم بادیاب در رشته هنری خاتم بود.
سعید امینی در پایان گفت: آثاری که در نهایت انتخاب و برای دریافت نشان بین المللی مرغوبیت کالا ارسال می گردند بایستی ابتدا مفتخر به دریافت نشان ملی مرغوبیت کالا شده باشند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.