برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای تولیدکنندگان صنایع دستی استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان البرز سعید امینی معاون صنایع دستی و هنر های سنتی استان البرز از برگزاری دوره های آموزشی مخصوص تولیدکنندگان صنایع دستی استان البرز خبر داد.

وی در اینباره گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در استان البرز و دراستای اجرای اصل اقتصاد مقاومتی ، به منظور بروز رسانی  اطلاعات تولیدکنندگان صنایع دستی ، این معاونت با انعقاد تفاهم نامه و قرارداد با آموزشگاههای مجاز و همچنین انتخاب اساتید مجرب نسبت به برگزاری دوره های آموزشی با موضوع کلی تولید و بازاریابی اقدام نموده است.

وی افزود : فراگیران عمدتاً از شاغلین بخش تولید صنایع دستی استان البرز میباشند که با گذراندن این دوره میتوانند در جهت ارتقاء کیفیت محصول با بازاریابی مناسب  برای ورود به بازار های داخلی و خارجی به نحوی شایسته حرکت نمایند.

امینی اضافه کرد: در این دوره ها موضوعاتی همچون طراحی محصول- استاندارد کارگاه و مواد- مدیریت تولید- بازرگانی و بازاریابی- کار آفرینی و ایجاد کسب و کار به شاغلین و تولیدکنندگان بخش صنایع دستی آموزش داده می شود.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان البرز در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با برگزاری این دوره ها در دو مرحله و با ظرفیت ۱۵۰ نفر بتوانیم مهارتهای سنتی تولیدکنندگان استان را بروز و بهینه کرده و قدمی در راستای رشد، توسعه ، کارآفرینی و بالندگی استان البرز برداریم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.